מפוח צנטריפוגלי הינו משאבת אוויר המסוגלת לינוק או לדחוף אותו. מפוח צנטריפוגלי משמש לצרכים רבים ואפשר למצוא אותו בתעשייה השונה: לאוורור חדרי בקרה, לשאיבה של אוויר ממטבחים במסעדות ובתי מלון, לאוורור של חדרי שירותים וכן גם לשאיבה של גזים מסוכנים ולהזרמה של אוויר, הנדרש לתהליכי ייצור שונים. המפוחים מגיעים בצורות שונות ובגדלים שונים, המותאמים באופן ישיר אל הצורך הנדרש ואל אופי השימוש בהם.

 אייר קונטרול איי בע״מ – ייבוא והתקנת מפוחים לכל ייעוד  04-8380644

מה הוא מפוח צנטריפוגלי?

מפוח צנטריפוגלי הינו מפוח בעל מאיץ. מפוח זה מסוגל לבנות טווח רחב של לחצים – לחצים סטטיים נמוכים וגם לחצים גבוהים מאד. אם נפשט זאת, מפוח צנטריפוגלי מסוגל לדחוס או לינוק אוויר דרך מרחק גדול יותר של תעלות וארובות, עיקולים ומסנני אוויר. במפוח הצנטריפוגלי האוויר נכנס ממרכז המאיץ שבו ומואץ למרכזו בעזרת כוח צנטריפוגלי (כוח המושך את האוויר בתנועה מעגלית הפונה החוצה מחלקו המרכזי של המעגל). אפשר למצוא כיום מפוח צנטריפוגלי המתאים ליניקת אוויר רווי בשומן, אוויר עם חלקיקים רבים של נסורת, אבק ועוד. מפוחים צנטריפוגליים משמשים גם לצורך אוורור בלבד.

מפוח צנטריפוגלי תעשייתי

מפוח צנטריפוגלי לשימוש תעשייתי

המפוחים שלנו תוצרת איטליה ועומדים בתקנים אירופאים מחמירים, צור איתנו קשר ונתאים לך מפוח העונה לצרכים שלך

את 2 המשפחות ניתן למצוא לא אחת במבנים תעשייתיים בסדרי גודל שונים. כשמדובר במפעלי תעשייה, ישנה חובה להתקינו על פי החוק, לצורך יניקת מזהמים מהאוויר ויצירת סביבת עבודה מתאימה לעובדים. את המפוח הצירי נוכל למצוא גם בשימוש בייתי ובכמות רבה מאד, שכן הקטנים מבינהם משמשים גם באוורור שירותים, חדרי מקלחת וכדומה.

כדי לבחור את המפוח המדוייק לצורך התעשייתי שלנו, עלינו לבחון כמה נקודות:

 • איזה סוג של אוויר המפוח הולך להעביר דרכו? האם באוויר יש שמנים, עשן, נסורת, אבק?
 • האם יש צורך לשנע את האוויר דרך מערכת סינון?
 • ממה מורכבת מערכת הסינון? ואיזה תת לחץ היא מייצרת על הליך פינוי אוויר?
 • אם נשכלל את תנאי הלחץ הנוצרים משטח תעלות, ארובות ומסננים באילו תנאי לחץ המפוח יעבוד?
 • מה הטמפרטורה של האוויר אותו תרצו לשנע?
 • לצורך אוורור, מה הוא גודל החלל אותו נרצה לאוורר?

מפוח צנטריפוגלי מדגם EV לצורך אוורור, איירקונטרול איי בע״מ -מפוח צנטריפוגלי מדגם EV לצרכי אוורור, איירקונטרול - 050-9993780מפוח צנטריפוגלי דגם ACP לצרכים תעשייתיים שונים ומתאים לשינוע אוויר עם מזהמים שונים. איירקונטרול -מפוח צנטריפוגלי מדגם EV לצרכי אוורור, איירקונטרול - 050-9993780מפוח צנטריפוגלי מדגם RP עם כפות לאחור, מיועד ליניקת אוויר רווי באבק, שמנים ומזהמים שונים, איירקונטרול - 050-9993780מפוח צנטריפוגלי דגם RC תוצרת איטליה מיועד לצורך אוורור, איירקונטרול - 050-9993780מפוח צנטריפוגלי דגם AC תוצרת איטליה מיועד לצורך אוורור, איירקונטרול - 050-9993780


מפוחים תעשייתים צנטריפוגליים

מפוחים תעשייתיים צנטריפוגליים (מפוחים בשימוש תעשייתי) מוצעים כיום בשני סוגים עיקריים: מפוח בעל כפות נטויות אחורנית או כפות הנטויות קדימה. כפות נטויות לאחור מאפשרות שינוע ופינוי אוויר עם שמנים או מזהמים שעלולים לסתום את המפוח לאורך זמן. ישנם מפוחים המחוברים אל ציר המנוע ומגיעים בהנעה ישירה, עובדה ההופכת אותם ליעילים ולחסכוניים יותר. בעזרת מפוח צנטריפוגלי, אפשר לטפל ברמות לחות גבוהות, בריחות לא נעימים ועוד. מפוח צנטריפוגלי ניתן למצוא במסעדות (אז הוא משמש במטבחים להורדת לחות ופנוי עשן), בשירותים ציבוריים (לנטרול ריחות), במקלטים ובחניונים תת קרקעיים (להזרמת אוויר) וכן גם ליניקה של גזים מסוכנים במפעלים ובמכוני טיהור שפכים. המפוחים מיוצרים בצורות ובגדלים שונים ומותאמים ישירות אל המקום שבו הם מותקנים ואל צרכיו השונים. הם מתוכננים על ידי מהנדסים מקצועיים ומנוסים מאד וכוללים מפרט עשיר, ההופך אותם ליעילים מאד. בחירה נכונה של מפוחים והתאמתם באופן המדויק ביותר אל הצרכים התעשייתיים, עוזרים בניצול מקסימאלי של יתרונותיהם ושימוש יעיל ונכון בהם.תגובה אחת
 1. גיל ראובן

  שלום מעוניין במפוח נייד, על עגלה, שיתן לי ביציאה מהירות של 18 m/sec.
  אשמח אם תשלחו לי קטלוג והצעת מחיר

השארת תגובה

חייבים להתחבר כדי להגיב.